O mnie

Nazywam się Małgorzata, a Ty jesteś właśnie na blogu Marchewkowe Myśli, którego jestem autorką.

Kim jestem, oprócz tego, że skoro posiadam bloga, mogę się nazywać blogerką? (qrcze, jakoś nie lubię tego słowa i rzadko siebie tak nazywam…)

Jestem młodą mamą i chyba bardziej mamą niż młodą (choć wcale nie czuję się staro, ale te trzy dekady już mam na karku).

Poza tym kocham historię, nie bez powodu zdecydowałam się ją nawet studiować. Kocham też książki historyczne. Kocham zresztą wszelakie książki i ten blog nawet na początku taki właśnie miał mieć zamysł – miał być i był blogiem recenzenckim. Z biegiem czasu się to zmieniło, ale moja miłość do książek będzie trwać zawsze.

Uwielbiam również rękodzieło i wszystko co handmade – sama też się w tym realizuję i serdecznie zapraszam Cię do mojego sklepu z własnoręcznie szytymi torebkami, kosmetyczkami i innymi akcesoriami:

A poza tym… uwielbiam podróże, chociaż nie zawsze mogę sobie na nie pozwolić. Lubię być zorganizowana, ale też nie brakuje w moim życiu spontaniczności. Lubię spokój, nie lubię zgiełku i tłumu ludzi. Wolę raczej posiedzieć w samotności niż iść na imprezę. Staram się również minimalizować swoje życie, bo takie właśnie życie mi najbardziej odpowiada – bez zbędnych rzeczy, ludzi, przedmiotów itp. Ale idea minimalizmu jest w moim życiu jeszcze świeża 🙂

Witam Cię na moim blogu – czuj się tu jak u siebie, komentuj, będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz tu wracać 🙂
Możesz też napisać do mnie maila – wszelkie dane znajdziesz tutaj, lub zapisać się na newsletter, a otrzymasz ode mnie niespodziankę 🙂
Pozdrawiam,