darmowy planner do wydrukowania

Darmowy planner miesięczny i tygodniowy do wydrukowania

Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie początek miesiąca jest zawsze czasem, kiedy siadam przed kartką papieru albo plannerem i zastanawiam się, co chcę zrobić w tym miesiącu. A ponieważ dzisiaj jest pierwszy dzień nowego miesiąca (to naprawdę już październik?…), to świetnie się to zgrywa z tym, o czym chcę wam dziś napisać!

Bo niektórzy pewnie nie wiedzą, że u mnie na blogu jest możliwość ściągnięcia i wydrukowania darmowego plannera w dwóch wersjach: tygodniowej i miesięcznej. Może to właśnie ten planner zostanie z tobą na dłużej?

Dla mnie, ale również dla was!

Plannery te powstały – i tego nie ukrywam – głównie na moje własne potrzeby, więc są tam uwzględnione głównie moje własne widzimisię, jakby to miało wyglądać. Wiem, że niektórzy z was już je nawet pościągali. Jeśli tak, to dajcie mi znać, czy Wam się sprawdzają, co się wam w nich nie podoba, co się podoba, co chcielibyście zmienić. Wszelkie uwagi są naprawdę mile widziane, bo chciałabym stworzyć taki planner dla was, który by wam pasował jeśli nie w 100% (bo wiadomo, nie wszyscy potrzebują tego samego i nie wszystkim jednocześnie da się dogodzić), to chociaż w 90%.

Dlaczego stworzyłam te plannery? Bo widzę bo statystykach, że najczęstszym wpisem, który czytacie, jest ten:

Planner idealny, czyli DIY – własny organizer

I wiem, że po poprzedni udostępniony przeze mnie planner też zapisywały się osoby. Nie ukrywam, że był on mało doskonały, ten wygląda i planuje się na nim o wiele lepiej. Ale jeszcze raz powtarzam: wszelkie uwagi mile widziane! Co w nim zmienić? Co zostawić? Bo to, że stworzyłam go pierwotnie dla siebie nie znaczy, że ma wam nie służyć. A ja naprawdę bardzo się cieszę, że zapisujecie się na newsletter i że korzystacie z tych plannerów – więc dlaczego mam go nie ulepszać dla was?

Pobierz plannery i planuj!

Planner miesięczny i tygodniowy można pobrać po zapisie do newslettera. Jeśli wydaje wam się, że po zapisaniu się wiadomość do was nie dotarła, sprawdźcie inne foldery (spam, oferty). Chociaż rzadko tam trafiam, to może się zdarzyć… Aha, i trzeba potwierdzić zapis klikając na link w mailu – koniecznie! – inaczej plannery do was nie dotrą. Dodatkowo dostaniecie również kod rabatowy na zakupy w moim sklepie, a sam sklep znajdziecie tutaj:

Odwiedź mój sklep – Izabette torebki i akcesoria szyte na miarę!

Plannery są stworzone tak, aby samemu uzupełniać w nich daty i dni tygodnia, w zależności od tego, kiedy się dany miesiąc czy tydzień zaczyna. Dlatego można z nich korzystać tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu. Ściągacie raz – macie na zawsze! Najlepiej je wydrukować w formacie A4 (na taki właśnie format zostały stworzone), ale to nie jest konieczność. Jeśli lepiej wam się planuje na A5, to drukujcie jak chcecie. Pamiętajcie tylko, aby zmienić ustawienia drukowania i rozmiar papieru.

A oto i one: planner tygodniowy i miesięczny do pobrania, korzystajcie!